Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

La pas prin Călărași

Acest eveniment s-a încheiat

Clasele a X-a B și a X-a D au fost implicate în activitatea „La pas prin Călărași” , prin care elevii s-au jucat și au descoperit informații importante despre județul nostru: atestări documentare ale unor așezări, geografie, economie, educație, turism. Cu joacă și voie-bună explorezi de drag un județ despre care mai avem încă atâtea de aflat! Coordonatorii activității – Prof. Ioana Câmpulungeanu și prof. Aurica Badiu. Felicitări tuturor pentru implicare și curiozitate!Clasele a X-a B și a X-a D au fost implicate în activitatea „La pas prin Călărași” , prin care elevii s-au jucat și au descoperit informații importante despre județul nostru: atestări documentare ale unor așezări, geografie, economie, educație, turism. Cu joacă și voie-bună explorezi de drag un județ despre care mai avem încă atâtea de aflat! Coordonatorii activității – Prof. Ioana Câmpulungeanu și prof. Aurica Badiu. Felicitări tuturor pentru implicare și curiozitate!

Sari la conținut